OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

BORA Ecotube

BORA Ecotube potrubie

Firma BORA navrhla a dodáva ku svojím produktom vlastné potrubie pre odvod vzduchu. Potrubie je vyrobené z vysokokvalitného prevného plastu. Jednotlivé komponenty najmä kolená sú špeciálne upravené na tichší prietok vzduchu a všetky komponenty BORA Ecotube sa spájajú pomocou tesnení, ktoré uľahčujú spojenie jednotlivých častí. Vývod na fasádu 3box je špeciálne upravené potrubie, ktoré pomocou dvoch klapiek a troch komôr zamedzuje úniku tepla z domu čo je dôležité pri nízkoenergetických stavbách.  


Väčšinu potrubia a vonkajších klapiek mame na sklade ihneď k odberu.

Aktuality

 • 23 Sep 2019

  Výstava AREA 30 Lohne 2019

  Prinášame vám novinky z výstavy AREA 30 v Lohne, kde firma Schuller prezentovala najnovšie trendy na rok 2020.

 • 08 Máj 2016

  Showroom Bora - Nemecko, Raubling

  BORA - praktické a technické informácie zo školenia, showroom plný inšpirácií, praktické a funkčné varenie na BORA spotrebičoch. Neustále sa snažíme o to, aby sme našim zákazníkom vedeli poskytnúť čo najefektivnejšie informácie. 

 • 15 Mar 2016

  Panelový systém - Next Cube

  Panelový systém - Next Cube je efektývny obklad steny medzi pracovnou doskou a hornými skrinkami. Systém sa dá vyskladať zo skla alebo vysokotlakého laminátu. Na tento obklad je možné zavesiť rôzne praktické príslušenstvo, ktoré dizajnovo oživí vašu kuchyňu.

Archív