Rozhodli ste sa pre novú kuchyňu, ale neviete ako, kde a s čím začať? Ponúkame vám zopár rád a typov ....

Pred tým, ako sa vyberiete do kuchynského štúdia by ste mali mať už nejakú predstavu, ako by mala vaša nová kuchyňa vyzerať. Mali by ste vedieť, či chcete kuchyňu modernú s čistými a hladkými líniami alebo sa vám páči skôr niečo klasické či rustikálne.

Je potrebné si dohodnúť stretnutie?

- keďže sa chceme každému zákazníkovi venovať individualne, ziskať čo najviac informácií o jeho budúcej kuchyni a spätne mu poskytnúť kvalifikované informácie, je dobré si stretnutie vopred dohodnúť telefonicky, alebo mailom.

Čo by som si mal/a na stretnutie pripraviť?

- je dobré, ak budeme mať čo najviac informácií o vašej kuchyni. Dôležitý je pôdorys miestnosti, postavenie okien a dverí a existujúce vývody. Ak tieto nemáte, vieme vám ich podľa potrieb navrhnúť.

Ako dlho trvá také stretnutie a čo bude obsahovať?

- počítajte, že prvé sedenie môže trvať 1 až 2 hodiny. Ak máte napríklad malé dieťa porozmýšľajte, či je vhodné ho zobrať so sebou. Na prvom stretnutí vás oboznámime s našimi kuchyňami, vyberieme s vami materiály, prejdeme si s vami všetky vaše požiadavky, ktoré sú veľmi dôležité pri plánovaní kuchyne. Cenu a grafický návrh kuchyne nerobíme na počkanie. Obvykle si pri prvom stretnutí dohodneme dalšie stretnutie, na ktorom už máme pre vás pripravenú cenovú ponuku a grafický návrh. Za cenovú ponuku u nás neplatíte.

Budem platiť za grafický návrh?

- za vypracovanie prvých dvoch grafických návrhov a cenových ponúk sa u nás neplatí. S cenovou ponukou a grafickým návrhom ste oboznámený, výstupy z grafického programu zdarma neposkytujeme. V prípade, že ste sa rozhodli pre kuchyňu z nášho štúdia a máte záujem o zameranie, vypracovanie konečného návrhu vrátane technických vývodov a vizualizácií je potrebné zaplatiť sumu vo výške 200,- €. Po podpísaní objednávky resp. zmluvy, uhradení zálohy a doplatení zvyšnej sumy za objednaný tovar, si môžete v sume 200,- € vybrať príslušenstvo do kuchyne alebo k spotrebičom.

Aké sú dodacie lehoty?

- dodacie termíny sú 6 až 8 týždňov. Dodacia lehota sa predlžuje v prípade dodania pracovných dosiek z kameňa, technického kameňa, Corianu a pod.