OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Kontaktujte nás: 0903 800677 | studio@spacek.sk

Rozhodli ste sa pre novú kuchyňu, ale neviete ako, kde a s čím začať? Ponúkame vám zopár rád a typov ....

Pred tým, ako sa vyberiete do kuchynského štúdia by ste mali mať už nejakú predstavu, ako by mala vaša nová kuchyňa vyzerať. Mali by ste vedieť, či chcete kuchyňu modernú s čistými a hladkými líniami alebo sa vám páči skôr niečo klasické či rustikálne.

Je potrebné si dohodnúť stretnutie?

- keďže sa chceme každému zákazníkovi venovať individualne, ziskať čo najviac informácií o jeho budúcej kuchyni a spätne mu poskytnúť kvalifikované informácie, je dobré si stretnutie vopred dohodnúť telefonicky, alebo mailom.

Čo by som si mal/a na stretnutie pripraviť?

- je dobré, ak budeme mať čo najviac informácií o vašej kuchyni. Dôležitý je pôdorys miestnosti, postavenie okien a dverí a existujúce vývody. Ak tieto nemáte, vieme vám ich podľa potrieb navrhnúť.

Ako dlho trvá také stretnutie a čo bude obsahovať?

- počítajte, že prvé sedenie môže trvať 1 až 2 hodiny. Ak máte napríklad malé dieťa porozmýšľajte, či je vhodné ho zobrať so sebou. Na prvom stretnutí vás oboznámime s našimi kuchyňami, vyberieme s vami materiály, prejdeme si s vami všetky vaše požiadavky, ktoré sú veľmi dôležité pri plánovaní kuchyne. Cenu a grafický návrh kuchyne nerobíme na počkanie. Obvykle si pri prvom stretnutí dohodneme dalšie stretnutie, na ktorom už máme pre vás pripravenú cenovú ponuku a grafický návrh. Za cenovú ponuku u nás neplatíte.

Budem platiť za grafický návrh?

- za vypracovanie grafického návrhu a cenovej ponuky sa u nás neplatí. S vizualizáciou vašej kuchyne a s jej cenou ste oboznámený, ale tieto podklady neposkytujeme. V prípade, že ste sa rozhodli pre našu kuchyňu, zaplatíte zálohu vo výške 170 €. V tejto cene je započítané zameranie, vypracovanie konečného návrhu, vrátane technických vývodov. Po podpísaní zmluvy a uhradení prvej zálohy na výrobu nábytku, vám bude záloha 170 € vrátená.

Aké sú dodacie lehoty?

-dodacie lehoty sú 4 až 6 týždňov. Dodacia lehota sa predĺžuje v prípade dodania pracovných dosiek z kameňa, technického kameňa, Corianu a pod.

 

Aktuality

 • 08 Máj 2016

  Showroom Bora - Nemecko, Raubling

  BORA - praktické a technické informácie zo školenia, showroom plný inšpirácií, praktické a funkčné varenie na BORA spotrebičoch. Neustále sa snažíme o to, aby sme našim zákazníkom vedeli poskytnúť čo najefektivnejšie informácie. 

 • 15 Mar 2016

  Panelový systém - Next Cube

  Panelový systém - Next Cube je efektývny obklad steny medzi pracovnou doskou a hornými skrinkami. Systém sa dá vyskladať zo skla alebo vysokotlakého laminátu. Na tento obklad je možné zavesiť rôzne praktické príslušenstvo, ktoré dizajnovo oživí vašu kuchyňu.

 • 16 Feb 2016

  Box System

  Nové variabilné vnútorné vybavenie kontajnerov Next 125.

archív