OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

BORA Pure

Systém BORA Pure - ozdoba vašej kuchyne.

Jeho názov je súčasne programom. Systém BORA Pure je synonymom puristického, redukovaného, ​​minimalistického dizajnu.  

Výkon odsávača do varnej dosky sa napríklad úplne automaticky prispôsobí aktuálnemu procesu varenia. Manuálne nastavenie je samozrejme tiež možné, ale už ho nie je potrebné. To znamená, že sa môžete úplne sústrediť na svoju vášeň, teda prípravu chutných jedál. Vďaka optimálnemu vedeniu vzduchu a extrémne tichému ventilátoru pracuje odsávač do varnej dosky veľmi ticho. Systém, ktorý je k dispozícii vo variante s odťahom von alebo s recirkuláciou vzduchu, presvedčí tiež nízkou výškou prístroja menšej ako 20 centimetrov a integrovanou recirkulačnou filtračnou jednotkou. V spodnej skrinke tak zostane zachovaný maximálny úložný priestor, čo je obrovskou prednosťou najmä v menšich kuchyniach. Odpadá aj skracovanie zásuviek obvyklé pri recirkulačnej prevádzke. Premyslená je aj výmena filtra s aktívnym uhlím, ktorý zaisťuje neutralizáciu pachov v recirkulačnej prevádzke. V prípade potreby ho možno jednoducho vybrať cez prívodný otvor a demontáž zásuviek a sokla nie je nutná.

Podobne jednoduché ako výmena filtra je aj čistenie varnej dosky: Rozliate kvapaliny, alebo zvyšky jedál skončia pri systéme BORA Pure bezpečne vo vyberateľnej záchytnej vani. Systém je riadený prostredníctvom novo vyvinutého ovládania sControl, ktoré presvedčia intuitívnym dotykovým jazdcom. Všetky dôležité ovládacie funkcie sú vzdialené len na jediný dotyk. A vďaka chytrému centrálnemu umiestnenie ovládania, ktoré je vo vypnutom stave takmer neviditeľné, možno miesto na varnej doske využiť naozaj na maximum. Na jej plochu sa tak zmestia aj štyri veľké hrnce s priemerom až 24 centimetrov.

Po varení môžete prívodnu trysku aj tukový filter spolu so záchytnou vaňou vybrať niekoľkými hmatmi a vyčistiť ich v umývačke riadu.


BORA Pure X PUXA

BORA Pure X PUXA  Celoplošná indukčná varná doska s integrovaným odsávačom pár - odsavánie…

Fotografií:
2
Dátum:
8.1.2020

Zobraziť

BORA Pure X PUXU - ihneď k odberu

BORA Pure X PUXU  Celoplošná indukčná varná doska s integrovaným odsávačom pár - odsavánie cez…

Fotografií:
2
Dátum:
8.1.2020

Zobraziť

BORA Pure PURA

BORA Pure PURA Indukčná varná doska s integrovaným odsávačom pár - odsavánie potrubím do exteriéru …

Fotografií:
2
Dátum:
3.9.2019

Zobraziť

BORA Pure PURU - ihneď k odberu

BORA Pure PURU  Indukčná varná doska s integrovaným odsávačom pár - odsavánie cez filter (je…

Fotografií:
2
Dátum:
3.9.2019

Zobraziť

BORA Pure príslušenstvo

Všetky farebné prevedenia odvetrávacích mriežok máme pre Vás vystavené v našom štúdiu.

Fotografií:
12
Dátum:
3.9.2019

Zobraziť

Aktuality

 • 23 Sep 2019

  Výstava AREA 30 Lohne 2019

  Prinášame vám novinky z výstavy AREA 30 v Lohne, kde firma Schuller prezentovala najnovšie trendy na rok 2020.

 • 08 Máj 2016

  Showroom Bora - Nemecko, Raubling

  BORA - praktické a technické informácie zo školenia, showroom plný inšpirácií, praktické a funkčné varenie na BORA spotrebičoch. Neustále sa snažíme o to, aby sme našim zákazníkom vedeli poskytnúť čo najefektivnejšie informácie. 

 • 15 Mar 2016

  Panelový systém - Next Cube

  Panelový systém - Next Cube je efektývny obklad steny medzi pracovnou doskou a hornými skrinkami. Systém sa dá vyskladať zo skla alebo vysokotlakého laminátu. Na tento obklad je možné zavesiť rôzne praktické príslušenstvo, ktoré dizajnovo oživí vašu kuchyňu.

archív