Exkluzivita má nový štandard. studioLine:

Exkluzívny rad zabudovaných spotrebičov pre najnáročnejších

Jedinečný rad zabudovaných spotrebičov studioLine značky Siemens, obohatí nielen vašu kuchyňu, ale aj váš život. Exkluzívny design a inovatívna výbava spotrebičov ponúka nezameniteľný pôžitok nielen na pohľad, ale navyše aj absolútnu voľnosť pri všetkom, čo vám život prináša. Nechajte sa uniesť dobrodružstvom a zažite ešte viac výnimočných momentov – vďaka veľmi výkonným domácim spotrebičom máte k dispozícii čas celého sveta. Exkluzivita je u studioLine zaručená. Pre vás to znamená nekompromisnú kvalitu, špičkové poradenstvo a nadštandardný servis.

Jedinečný design. Exkluzivita v každom detaile.

Pre spotrebiče studioLine s dokonale zladeným designom je charakteristické priamočiare vedenie linky s architektonickou jasnosťou a najmodernejšou technikou spracovania materiálov. Funkčnosť designu je jedinečná: všetky spotrebiče je možné medzi sebou perfektne kombinovať. Vedľa seba alebo nad seba – vždy vznikne harmonický celistvý vzhľad. Za svoj exkluzívny  a premyslený design boli zabudované spotrebiče studioLine vyznamenané renomovanými cenami za design.

Neobyčajný život vyžaduje neobyčajnú kuchyňu.

Spotrebiče studioLine sa vyznačujú jedinečným vybavením, charakteristickým iba pre tento exkluzívny rad. Moderné, vysoko kvalitné zabudované spotrebiče s inovatívnou technológiou a nezameniteľným designom blackSteel vás jednoducho nadchnú. Cieľom studioLine je usporiadať bežný deň tak jednoducho, ako je to len možné, ale nechať priestor pre neobyčajné okamžiky. Pozrite sa, ako vám domáce spotrebiče Siemens, pomáhajú zjednodušiť život.

Všetko výnimočné – zabudované rúry studioLine.

Požiadavka na rúry studioLine je jednoduchá – všetko najlepšie. Inovatívne technológie na pečenie, vysoko kvalitné materiály a dokonalé spracovanie. Všetko môžete vidieť, cítiť, ale predovšetkým kombinovať presne podľa svojich požiadaviek. Vďaka zjednotenému designu bude všetko skvele ladiť a pôsobiť celistvým dojmom. Nemusíte sa teda obmedzovať a môžete prispôsobiť štýl vašej kuchyne presne podľa seba.

Varenie na najvyššej úrovni - funkcia Sous-vide.

Profesionálne varenie nebolo nikdy také jednoduché. Nová funkcia Sous-vide prináša do vášho domova profesionálne varenie. Jedná sa o pečenie vo vákuu pri nízkej teplote. Táto jedinečná metóda varenia šetrí vitamíny a prináša jedinečný chuťový zážitok.

Haute Couture vo vašej kuchyni.

Nepodriaďujte sa pri varení varnej doske. Varné dosky radu studioLine umožňujú novú voľnosť pri varení. Užívajte si technológiu celoplošnej indukcie s automatickým rozpoznaním pozície, veľkosti a tvaru nádob. Pre intuitívne ovládanie a prehľad o aktuálnom nastavení dosky vám bude skvele slúžiť farebný TFT-dotykový displej. Perfektné riešenie pre modernú a otvorenú kuchyňu vám ponúka varná doska s integrovaným odsávačom.

Inovácia visí vo vzduchu.

Odsávače pár radu studioLine môžete skvele prispôsobiť vaším individuálnym požiadavkám vďaka technológiám ako emotionLight Pro, ktorá vám umožňuje vybrať si farbu podsvietenia presne podľa vkusu, alebo nálady. Navyše sú vďaka špičkovej technológii odsávania veľmi účinné a zároveň tiché. Svojím vzhľadom skvele splynú s ostatnými spotrebičmi z radu studioLine.

Brilantný pohľad na riad.

Kladením najvyšších požiadaviek na flexibilitu, rýchlosť umývania a hospodárnosť sa stanovujú nové štandardy. Umývačky riadu studioLine tieto štandardyspĺňajúa sú tak istotou pre špičkové výsledky umývania.

Čerstvosť predovšetkým.

Chladničky a mrazničky studioLine ponúkajú perfektné skladovanie pre akékoľvek potraviny. Nemusíte premýšľať kedy a ako skladovať svoje potraviny, pretože chladnička na všetko myslí za vás. Vďaka senzorom, ktoré za vás strážia čerstvosť uchovávaných potravín, máte istotu, že vaše potraviny zostanú dlho čerstvé.

Káva ako od baristy. Stlačením jediného tlačidla.

Začnite výnimočný deň s výnimočne dobrou kávou. Plno automatické kávovary studioLine vám to umožnia. Jedinečné technológie pre zachovanie arómy kávy, výkonný a tichý keramický mlynček a samozrejme ideálna a konštantná teplota sparenia. Navyše automatické parné čistenie sa postará o dôkladné vyčistenie mliečneho systému.  To všetko pre váš dokonalý pôžitok z kávy s maximálnym pohodlím.

Inšpirujte sa. Vyskúšajte.

Presvedčte sa sami a pozrite si sériu studioLine u nás v štúdiu v Karloveskom ramene. Radi vám odpovieme na všetky otázky.

Na stiahnutie

Katalóg Studio Line