Siemens - Dizajn, ktorý prekračuje hranice.

Domáce spotrebiče Siemens: kde sa stretávajú moderné materiály, elegantné línie a geometrické tvary, ktoré vytvárajú rafinovanú a jasnú reč dizajnu. Predstavujeme vám život naplnený nekonečnými možnosťami.

                                                            

Rúry na pečenie Varné dosky Umývanie riadu

Čisté línie, elegantný dizajn, intuitívna obsluha. Rúry na pečenie Siemens vám do varenia umožňujú zapájať všetky svoje zmysly. Vďaka svojim inovatívnym technológiám uľahčujú rúry na pečenie Siemens vašu každodennú prácu a rozširujú vaše možnosti varenia. Vyskúšajte napríklad naše modely s funkciou varenia v pare alebo funkciami mikrovlnnej rúry. Rúry na pečenie Siemens môžete vyberať v rôznych tvaroch a veľkostiach, vždy zapadnú do individuálneho konceptu vášho dizajnu.

Elegantné, inteligentné varné dosky Siemens so senzorovou technológiou iSensoric varia takmer za vás. Umývačky riadu Siemens ponúkajú moderný dizajn a inovácie, ktoré život spríjemnia. Nadchnú vás maximálnou flexibilitou. Vďaka praktickým funkciám, ako sú výškovo nastaviteľné bočné panely alebo sklopné tŕne, nájdete miesto na akýkoľvek riad – dokonca aj veľké naberačky aj malé čajové lyžičky. Či už servírujete večeru rodine alebo hostíte priateľov na párty, umývačky riadu Siemens zaistia, že váš riad bude nablýskaný – a to rýchlosťou blesku.
Chladenie a mrazenie Odsávanie pár Kávovary
Obohaťte svoj život inteligentnými technológiami chladenia a mrazenia, aby ste mohli užívať dlhotrvajúcu čerstvosť, flexibilitu a prepracovaný dizajn. Moderné odsávače pár so sklenenými a chrómovými líniami vytvárajú jedinečný štýl, ktorý sa dokonale hodí k ostatným spotrebičom Siemens. Či už ich umiestnite na stenu, povesíte nad kuchynský ostrovček, integrujete do varnej dosky alebo ukryjete v kuchynskej doske, všetky odsávače Siemens poskytujú silný výkon a tvorivú slobodu. Všetky odsávače pár Siemens podávajú špičkový výkon. Ponorte sa do sveta kávy Siemens. Začnite svoj deň alebo ho naopak večer zakončite v uvoľnenej nálade. Nezáleží na tom, ako alebo kedy si vychutnáte svoju kávu: s plnoautomatickými kávovarmi EQ s mlynčekmi ponúka Siemens ten správny model pre dokonalé chvíľky s kávou pre všetkých. Takéto potešenie vznikne synergickým pôsobením všetkých častí – je to výsledok našich dlhoročných skúseností a našej energie vloženej do neustáleho výskumu a vývoja.

        

Špičkové studioLine inšpiruje neobyčajným dizajnom a jedinečným štýlom. Spotrebič studioLine nie je len obyčajným spotrebičom, ale stáva sa súčasťou náročného životného štýlu a vyjadrením jedinečnosti. Vytvorený pre tých, ktorí nie sú spokojní s obyčajným a chcú každý deň premeniť na mimoriadny.
Domáce spotrebiče Siemens pripojené k Wi-Fi môžete kontrolovať a ovládať pomocou aplikácie Home Connect v tablete alebo na mobilnom telefóne. Teraz navyše dokáže táto inovatívna technológia prepojiť všetky vaše spotrebiče s rôznymi partnermi a premeniť tak vašu domácnosť na prepojený ekosystém. Objavte nové možnosti, ktoré obohatia každý aspekt vášho každodenného života. Otvorte sa inovatívnemu životnému štýlu a nechajte budúcnosť vstúpiť do vášho domova.

            

Na stiahnutie

Katalóg Siemens 

Katalóg Studio Line     

Katalóg Siemens prislušenstvo