Prehľad produktov BORA

V našom kuchynskom štúdiu máme pre vás vystavené a funkčné produkty BORA –

Professional 3.0, Classic 2.0 , X Pure, M Pure, S Pure, Pure, parnú rúru  XBO a vákuovačku QVac.

Ceny produktov Vám radi poskytneme na vyžiadanie mailom, alebo telefonicky.

BORA Novinky 2023/2024

BORA XBO 1.webp

Pečenie

MÁME JEDNU VÁŠEŇ: PARU.
Po revolučnej technológii odsávania BORA sme sa teraz rozhodli použiť paru k tomu vôbec najbohuľubnejšiemu zámeru – na varenie. Predstavujeme vám parnú rúru BORA X BO. Ide o profesionálny spotrebič pre domácnosť, ktorý vám v kuchyni uľahčí varenie.

Viac

BORA X Pure 1.jpg

Varenie

KONIEC ÉRY KLASICKÝCH DIGESTOROV:
Kuchynské výpary a pachy nenecháme vôbec ani stúpať a odsávame ich rovno tam, kde vznikajú: priamo pri varnej doske, priamo z hrnca, pekáča, panvice alebo grilu. Využívame na to priečne prúdenie, ktoré je väčšie ako rýchlosť stúpania výparov.

Viac

Chladenie

Chytrý dizajn sa snúbi s účinným chladením. S BORA chladiacimi a mraziacimi systémami môžete efektívne a systematicky skladovať potraviny čerstvé a po dlhú dobu. Rôzne varianty chladničiek a mrazničiek sa vyznačujú elegantným dizajnom s kvalitnými a premyslenými komponentami vnútorného vybavenia.

Viac

BORA QVAC.jpg

Vákuovanie

Vďaka vstavanej vákuovačke BORA QVac dokážete až trikrát predĺžiť trvanlivosť potravín, takže nebudete musieť plytvať jedlom. Vákuovaním potraviny nestratia svoju prirodzenú chuť ani lákavý vzhľad. BORA QVac je multifunkčný a ideálne sa dá kombinovať s BORA chladiacimi a mraziacimi systémami, rúrou BORA X BO a varnými systémami s odsávačom BORA.

Viac

Osvetlenie

Bez rušivého digestora máte ideálne podmienky na umiestnenie sofistikovaného a funkčného osvetlenia nad varnú dosku. Kuchynské osvetlenie tiež elegantne podčiarkne spoločné stolovanie pri jedálenskom stole. Svietidlo Horizont môžete intuitívne ovládať gestami.

Viac