BORA Classic 2.0

Žiadne kompromisy, žiadne limity. BORA Classic 2.0 je synonymom neobmedzenej voľnosti vo vašej kuchyni.

Najvyššia miera flexibility a individuality pre jedinečný kuchársky zážitok u vás doma - tak znelo zadanie pri vývoji systému BORA

Classic 2.0. Je pokračovateľom predchádzajúceho systému BORA Classic, ktorý bol vyznamenaný cenou Red Dot Award. Výsledkom je jedinečný, do posledného detailu premyslený systém odsávača do varnej dosky. Nové inovatívne ovládanie sControl + s brúseným žliabkom umožňuje dokonale presné a intuitívne riadenie. Všetky funkcie sú teraz vzdialené len na jediný dotyk. Vo vypnutom stave je však ovládanie takmer neviditeľné a vďaka jeho centrálnemu umiestneniu zostáva na varnej doske zachované maximum miesta. Varné dosky a odťahové systémy si môžete individuálne a presne zostaviť. Vytvoriť sa tak dajú aj kombinácia s jednou, troma alebo viac varnými doskami. A s novo vyvinutou a výkonnú plynovou varnou doskou bude varenie len potešením. Systém BORA Classic 2.0 je možné vždy prispôsobiť vašim osobným potrebám. Dve indukčné varné dosky ponúkajú napríklad miesto pre štyri hrnce s priemerom až 24 centimetrov. Dve varné zóny sa dajú spojiť do veľkej zóny pre pekáč vo formáte XXL. Kto sa rozhodne pre tepan gril z nerezovej ocele, má v prípade potreby už po piatich minútach zahrievania k dispozícii 250 stupňov Celzia s precíznym nastavením teploty pre dokonalé grilovanie. Srdcom systému BORA Classic 2.0 je samozrejme odsávač do varnej dosky BORA, ktorý bol opäť vylepšený. Automatické riadenie odťahu sa prispôsobí aktuálnemu procesu varenia, takže manuálne nastavenie je síce možné, ale nie je ho už potrebné.

K varným doskam BORA ponúkame kvalitné hrnce AM COOK navrhnuté špeciálne pre tento systém odsávania. Hrnce si môžete vyskúšať v našom štúdiu. 

Produktovy leták Classic 2.0