Kuchynské štúdio

Neponúkame iba kuchyne, ponúkame tiež životný štýl

Exkluzívne kuchyne nemeckej firmy Schüller, Next125, Nolte a Nolte NEO

Kuchynské štúdio Špaček prináša exkluzívne kuchyne renomovanej nemeckej značky Schüller, ktorá patrí v tejto sfére k absolútnej svetovej špičke. Brilantný dizajn, top technika, ako aj estetické zladenie celého interiéru do elegantného celku je prestížnou vizitkou každého moderného domova a dobrou investíciou trvalej hodnoty. Luxusné kuchyne značky Schüller oslovia ľudí ktorí sa neuspokoja s priemernosťou, ale hľadajú praktický luxus a originalitu prinášajúce skvalitnenie ich života.

Firma Špaček bola založená v roku 1991 ako rodinná firma, ktorá svoju činnosť už v prvých rokoch zamerala na zariaďovanie kuchýň a interiérov nábytkom,  na predaj spotrebičov a ďalších kuchynských doplnkov.

V priebehu nasledujúcich rokov, kedy sa menil celkový trend riešenia interiérov, s dôrazom na komplexnosť riešenia celého bytového priestoru, ale najmä projektovanie otvorených priestorov, sa nám osvedčil spôsob individuálneho a kreatívneho prístupu  k zákazníkom, s technickým poradenstvom a so spracovaním kvalitnej vizualizácie návrhu.

V ďalšom procese zvyšovania kvality, technickej náročnosti ako aj jedinečnej ponuky materiálov sme sa rozhodli využívať  technologické vymoženosti jedného z najsilnejších výrobcov nábytku na nemeckom trhu a to firmy Schüller, ktorá má 70-ročnú tradíciu vo výrobe kuchýň.

Nakoľko stále chceme oslovovať ľudí, ktorí sa neuspokoja s priemernosťou, ale hľadajú praktický luxus a originalitu pre skvalitnenie svojho životného prostredia, veríme, že si vyberiete zo širokej ponuky jedinečných, vysokokvalitných a precízne spracovaných materiálov, tvarov a rôznych štýlov nielen kuchýň, ale aj ďalšieho interiérového nábytku.