OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Bosch spotrebiče

Kvalita bez kompromisov overená každodenným životom. Domáce spotrebiče Bosch vám prinášajú technickú bezchybnosť a spoľahlivosť, vďaka ktorej vám uľahčia deň a na dlhé roky vás zbavia starostí. Navyše všetky zabudovateľné spotrebiče sa takmer neviditeľne začlenia do každej kuchyne. Jedno však neprehliadnete: typickú 100% kvalitu, výkon a komfort značky Bosch.

Rúry na pečenie

Rúry Bosch sú vyrobené z tých najstabilnejších materiálov a ich životnosť je testovaná v náročných záťažových testoch. Perfektné výsledky pečenia sú teda samozrejmosťou.
Objavte premyslené detaily, ktoré vám pomôžu pripraviť dokonalé pokrmy.

Varné dosky

Varná doska je dušou kuchyne. Aby bola podľa vašich predstáv, sú varné dosky vybavené radom praktických pomocníkov, ktorí vám pri smažení a varení ušetria veľa práce. Vďaka jednoduchému ovládaniu a premysleným funkciám sa úspech stopercentne dostaví. A navyše v kombinácii s úžasným dizajnom.

Odsávače

Odsávač je len vtedy perfektný, ak zapadne do vašej kuchyne: z hľadiska dizajnu, funkčnosti a požiadaviek. To je dôvod, prečo vám Bosch ponúka rôzne typy a konštrukčné rady odsávačov pár.
Aby ste pri varení cítili len to, čo naozaj cítiť chcete, sú odsávače pár obzvlášť výkonné. Okrem toho je ich chod tak tichý, že takmer nič nepočujete.

Umývanie riadu

Hľadáte umývačku riadu, ktorá nielen bezchybne umýva, ale vyniká aj inovatívnymi technológiami a pohodlným ovládaním? Umývačky Bosch vám zaručia, že riad budete mať nielen perfektne čistý, ale okrem toho, vám pomôžu ušetriť náklady na elektrinu a znížiť spotrebu vody.

Chladenie

Chladiace a mraziace spotrebiče Bosch sú garanciou vždy čerstvých potravín i najúspornejších energetických tried. Jedným slovom efektívne.
S chladničkami Bosch je každodenný život chutnejší a jednoduchší.
Vďaka dokonalému osvetleniu, prehľadným poličkám, priestranným boxom a dôvtipným oddeľovačom vždy presne viete, aké potraviny máte uskladnené.

Home Connect:

domáce spotrebiče s chytrým ovládaním pre jednoduchší život

Technológia Home Connect prináša do domácnosti úplne nové možnosti. Aj keď nie ste práve doma, môžete pohodlne kontrolovať a ovládať svoje spotrebiče na diaľku s pomocou svojho mobilného telefónu alebo tabletu. Špeciálna aplikácia ale neslúži len ako diaľkové ovládanie. Obsahuje tiež veľa praktických rád a tipov na mieru daného spotrebiča alebo informácie o vhodnom príslušenstve, stave vašich zariadení a technickej podpore v prípade poruchy. Zjednodušte si život s chytrými pomocníkmi, ktorí sa postarajú o dokonalé výsledky.

                                                           

        

            

Na stiahnutie

Katalóg Bosch 

Aktuality

 • 23 Sep 2019

  Výstava AREA 30 Lohne 2019

  Prinášame vám novinky z výstavy AREA 30 v Lohne, kde firma Schuller prezentovala najnovšie trendy na rok 2020.

 • 08 Máj 2016

  Showroom Bora - Nemecko, Raubling

  BORA - praktické a technické informácie zo školenia, showroom plný inšpirácií, praktické a funkčné varenie na BORA spotrebičoch. Neustále sa snažíme o to, aby sme našim zákazníkom vedeli poskytnúť čo najefektivnejšie informácie. 

 • 15 Mar 2016

  Panelový systém - Next Cube

  Panelový systém - Next Cube je efektývny obklad steny medzi pracovnou doskou a hornými skrinkami. Systém sa dá vyskladať zo skla alebo vysokotlakého laminátu. Na tento obklad je možné zavesiť rôzne praktické príslušenstvo, ktoré dizajnovo oživí vašu kuchyňu.

Archív