OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Next125 NX901 G191 sklo lesk

Kuchyňa Schüller z rady next125 v prevedení sklo lavaschwarz vysoký lesk. Pracovná doska a obklad na stenu v prevedení keramika. Nerezový drez Blanco osadený pod pracovnou doskou, spolu so zásuvnou batériou sú prekryté kaleným čiernym sklom. Osadené spotrebiče sú značky Miele a odsávače Sirius. Kuchyňa je kompaktne naviazaná na obývaciu časť spodnými závesnými skrinkami. Barová doska v prevedení lak lavaschwartz je prekrytá kaleným sklom v rovnakej farbe. Barové stoličky sú výškovo regulovateľné. Potiahnuté sú kvalitnou hrubou sivou kožou.    

Aktuality

 • 23 Sep 2019

  Výstava AREA 30 Lohne 2019

  Prinášame vám novinky z výstavy AREA 30 v Lohne, kde firma Schuller prezentovala najnovšie trendy na rok 2020.

 • 08 Máj 2016

  Showroom Bora - Nemecko, Raubling

  BORA - praktické a technické informácie zo školenia, showroom plný inšpirácií, praktické a funkčné varenie na BORA spotrebičoch. Neustále sa snažíme o to, aby sme našim zákazníkom vedeli poskytnúť čo najefektivnejšie informácie. 

 • 15 Mar 2016

  Panelový systém - Next Cube

  Panelový systém - Next Cube je efektývny obklad steny medzi pracovnou doskou a hornými skrinkami. Systém sa dá vyskladať zo skla alebo vysokotlakého laminátu. Na tento obklad je možné zavesiť rôzne praktické príslušenstvo, ktoré dizajnovo oživí vašu kuchyňu.

Archív