Kuchyne Next 125

Kuchyne Next125

Kuchyne Next125 sú svojím komfortom zaradené do vyššej kategórie kuchýň, vyrobených firmou Schüller. V štandarde sú vybavené tichšími výsuvmi značky Blum, protišmykovými podložkami, novinkou je výška spodných skriniek až 87,5 cm plus variabilný sokel s výškou 5 až 20 cm, plus pracovnej dosky čím sa docieli využitie maximálného priestoru v skrinkách a pod.
Kuchyne firmy Schüller sa vyznačujú vysokou úrovňou dizajnového spracovania a vysokou profesionálnou remeselnou výrobou. Ide o exkluzívne spracovanie a detaily, ktoré nájdete len u nejlepších svetových výrobcov.

Firma Schüller sa zaoberá výrobou kuchýň od roku 1966. Patrí medzi päť špičkových výrobcov kuchynského nábytku v Nemecku a bezpochyby je na prvom mieste čo sa týka kvality a pomeru ceny výrobku.

Na výrobu kuchýň sa používajú iba tie najkvalitnejšie a pokiaľ ide o ekológiu aj materiály najviac šetrné k prírode a k človeku. Napríklad laky používané na úpravu kuchynského nábytku sú svojou šetrnosťou dané na úroveň lakov používaných na lakovanie detských hračiek.

Virtuálna prehliadka showroomu priamo vo výrobnom závode

Katalog next125 2022

Novinky next125 2024