OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

BORA Professional 3.0 PKAS3FIAB

EDÍCIA ALL BLACK VYŠPERKUJE VAŠU KUCHYŇU

Edícia BORA Professional 3.0 All Black je synonymom funkčnej estetiky, inovatívnej efektivity, praktických rozmerov a maximálneho výkonu v kombinácii s čistými líniami moderného dizajnu. Edícia BORA Professional 3.0 All Black je k dispozícii iba v sade – varná doska s odsávačom a dve sklokeramické varné dosky s celoplošnou indukciou s 2 varnými zónami. V ponuke sú tiež zásuvky z rady „All Black“

ŠPECIÁLNA POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Povrch z nerezovej ocele systému odsávača a ovládacieho kolieska má špeciálnu povrchovú úpravu, ktorá je používána aj v zdravotníctve a motorizme. Elegantný čierny mat sa výborne hodí do každej modernej kuchyne.

Aktuality

 • 23 Sep 2019

  Výstava AREA 30 Lohne 2019

  Prinášame vám novinky z výstavy AREA 30 v Lohne, kde firma Schuller prezentovala najnovšie trendy na rok 2020.

 • 08 Máj 2016

  Showroom Bora - Nemecko, Raubling

  BORA - praktické a technické informácie zo školenia, showroom plný inšpirácií, praktické a funkčné varenie na BORA spotrebičoch. Neustále sa snažíme o to, aby sme našim zákazníkom vedeli poskytnúť čo najefektivnejšie informácie. 

 • 15 Mar 2016

  Panelový systém - Next Cube

  Panelový systém - Next Cube je efektývny obklad steny medzi pracovnou doskou a hornými skrinkami. Systém sa dá vyskladať zo skla alebo vysokotlakého laminátu. Na tento obklad je možné zavesiť rôzne praktické príslušenstvo, ktoré dizajnovo oživí vašu kuchyňu.

Archív