OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Kuchynské štúdio

Neponúkame iba kuchyne, ponúkame tiež životný štýl

Exkluzívne kuchyne nemeckej firmy Schüller

Kuchynské štúdio Špaček prináša exkluzívne kuchyne renomovanej nemeckej značky Schüller, ktorá patrí v tejto sfére k absolútnej svetovej špičke. Brilantný dizajn, top technika, ako aj estetické zladenie celého interiéru do elegantného celku je prestížnou vizitkou každého moderného domova a dobrou investíciou trvalej hodnoty. Luxusné kuchyne značky Schüller oslovia ľudí ktorí sa neuspokoja s priemernosťou, ale hľadajú praktický luxus a originalitu prinášajúce skvalitnenie ich života.

Firma Špaček bola založená v roku 1991 ako rodinná firma, ktorá svoju činnosť už v prvých rokoch zamerala na zariaďovanie kuchýň a interiérov nábytkom,  na predaj spotrebičov a ďalších kuchynských doplnkov.

V priebehu nasledujúcich rokov, kedy sa menil celkový trend riešenia interiérov, s dôrazom na komplexnosť riešenia celého bytového priestoru, ale najmä projektovanie otvorených priestorov, sa nám osvedčil spôsob individuálneho a kreatívneho prístupu  k zákazníkom, s technickým poradenstvom a so spracovaním kvalitnej vizualizácie návrhu.

V ďalšom procese zvyšovania kvality, technickej náročnosti ako aj jedinečnej ponuky materiálov sme sa rozhodli využívať  technologické vymoženosti jedného z najsilnejších výrobcov nábytku na nemeckom trhu a to firmy Schüller, ktorá má 70-ročnú tradíciu vo výrobe kuchýň.

Nakoľko stále chceme oslovovať ľudí, ktorí sa neuspokoja s priemernosťou, ale hľadajú praktický luxus a originalitu pre skvalitnenie svojho životného prostredia, veríme, že si vyberiete zo širokej ponuky jedinečných, vysokokvalitných a precízne spracovaných materiálov, tvarov a rôznych štýlov nielen kuchýň, ale aj ďalšieho interiérového nábytku.

Aktuality

 • 23 Sep 2019

  Výstava AREA 30 Lohne 2019

  Prinášame vám novinky z výstavy AREA 30 v Lohne, kde firma Schuller prezentovala najnovšie trendy na rok 2020.

 • 08 Máj 2016

  Showroom Bora - Nemecko, Raubling

  BORA - praktické a technické informácie zo školenia, showroom plný inšpirácií, praktické a funkčné varenie na BORA spotrebičoch. Neustále sa snažíme o to, aby sme našim zákazníkom vedeli poskytnúť čo najefektivnejšie informácie. 

 • 15 Mar 2016

  Panelový systém - Next Cube

  Panelový systém - Next Cube je efektývny obklad steny medzi pracovnou doskou a hornými skrinkami. Systém sa dá vyskladať zo skla alebo vysokotlakého laminátu. Na tento obklad je možné zavesiť rôzne praktické príslušenstvo, ktoré dizajnovo oživí vašu kuchyňu.

Archív