OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

V našom kuchynskom štúdiu máme pre vás vystavené a funkčné všetky produkty BORA – Professional 2.0, Classic 2.0 , Basic a Pure 

BORA - ideálny, momentálne jeden z mála spoľahlivých a najúčinnejších odsávačov v kombinácii so sklokeramickou varnou doskou, s indukčnou varnou doskou, s varnou doskou s flexi zónou, s plynovou varnou doskou, s doskou Tepan Yaki a s indukčným Wokom. Výpary a mastnoty sa nedostávajú do ovzdušia a ani na šaty a vlasy osôb. Pri odsávačoch pár BORA nedochádza k veľkému úniku tepla z priestoru ako pri bežných typoch odsávačov. Samozrejme je veľká škála technicky výkonných a spoľahlivých odsávačov, ale odsávače BORA (zakladateľom je Willi Bruckbauer) sa javia ako jedny z najúčinnejších. Nezanedbateľná je aj úspora priestoru - motor môže byť uložený pod skrinkami za soklom, na fasáde  resp. sú možné viaceré riešenia, s ktorými vám radi pomôžeme.


                                                            

BORA Professional 2.0

BORA Professional PKASIFI


BORA Classic 2.0


BORA Pure X NOVINKA


BORA Basic


BORA Ecotube

csm_BORA_Prinzip_Abluft_f33643f68c.jpg


BORA Príslušenstvo

BORA USTE - Zásuvka 220V

BORA - príncíp

Kuchynské výpary a pachy nenechá BORA vôbec stúpať a odsáva ich rovno tam, kde vznikajú priamo na varnej doske, priamo z hrnca, pekáča, panvice, grilu. Nie sú to žiadne kúzla, ale aplikovaná fyzika, podľa základných princípov náuky o prúdení. Využíva sa k tomu celkom jednoduché priečne prúdenie, ktoré je väčšie ako rýchlosť stúpania kuchynských výparov. Výpary stúpajú rýchlosťou 1 m/s a BORA má odťah 4 m/s.    

                                                            

BORA výhody – 7 argumentov prečo BORA

 • žiadne hrany a rohy vo výške hlavy, o ktoré by ste mohli zavadiť
 • v zornom poli vám neprekáža para a nezarosia sa vám okuliare.
 • výhľad bez obmedzení
 • žiadny ohnutý chrbát
 • čítaj viac ...

        

            

Katalóg BORA

BORA magazin 2020.png

Aktuality

 • 23 Sep 2019

  Výstava AREA 30 Lohne 2019

  Prinášame vám novinky z výstavy AREA 30 v Lohne, kde firma Schuller prezentovala najnovšie trendy na rok 2020.

 • 08 Máj 2016

  Showroom Bora - Nemecko, Raubling

  BORA - praktické a technické informácie zo školenia, showroom plný inšpirácií, praktické a funkčné varenie na BORA spotrebičoch. Neustále sa snažíme o to, aby sme našim zákazníkom vedeli poskytnúť čo najefektivnejšie informácie. 

 • 15 Mar 2016

  Panelový systém - Next Cube

  Panelový systém - Next Cube je efektývny obklad steny medzi pracovnou doskou a hornými skrinkami. Systém sa dá vyskladať zo skla alebo vysokotlakého laminátu. Na tento obklad je možné zavesiť rôzne praktické príslušenstvo, ktoré dizajnovo oživí vašu kuchyňu.

archív