OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Kontaktujte nás: 0903 800677 | studio@spacek.sk

Kuchynské štúdio

Neponúkame iba kuchyne, ponúkame tiež životný štýl

Exkluzívne kuchyne nemeckej firmy Schüller

Kuchynské štúdio Špaček prináša exkluzívne kuchyne renomovanej nemeckej značky Schüller, ktorá patrí v tejto sfére k absolútnej svetovej špičke. Brilantný dizajn, top technika, ako aj estetické zladenie celého interiéru do elegantného celku je prestížnou vizitkou každého moderného domova a dobrou investíciou trvalej hodnoty. Luxusné kuchyne značky Schüller oslovia ľudí ktorí sa neuspokoja s priemernosťou, ale hľadajú praktický luxus a originalitu prinášajúce skvalitnenie ich života.

Firma Špaček bola založená v roku 1991 ako rodinná firma, ktorá svoju činnosť už v prvých rokoch zamerala na zariaďovanie kuchýň a interiérov nábytkom,  na predaj spotrebičov a ďalších kuchynských doplnkov.

V priebehu nasledujúcich rokov, kedy sa menil celkový trend riešenia interiérov, s dôrazom na komplexnosť riešenia celého bytového priestoru, ale najmä projektovanie otvorených priestorov, sa nám osvedčil spôsob individuálneho a kreatívneho prístupu  k zákazníkom, s technickým poradenstvom a so spracovaním kvalitnej vizualizácie návrhu.

V ďalšom procese zvyšovania kvality, technickej náročnosti ako aj jedinečnej ponuky materiálov sme sa rozhodli využívať  technologické vymoženosti jedného z najsilnejších výrobcov nábytku na nemeckom trhu a to firmy Schüller, ktorá má 70-ročnú tradíciu vo výrobe kuchýň.

Nakoľko stále chceme oslovovať ľudí, ktorí sa neuspokoja s priemernosťou, ale hľadajú praktický luxus a originalitu pre skvalitnenie svojho životného prostredia, veríme, že si vyberiete zo širokej ponuky jedinečných, vysokokvalitných a precízne spracovaných materiálov, tvarov a rôznych štýlov nielen kuchýň, ale aj ďalšieho interiérového nábytku.

Aktuality

 • 08 Máj 2016

  Showroom Bora - Nemecko, Raubling

  BORA - praktické a technické informácie zo školenia, showroom plný inšpirácií, praktické a funkčné varenie na BORA spotrebičoch. Neustále sa snažíme o to, aby sme našim zákazníkom vedeli poskytnúť čo najefektivnejšie informácie. 

 • 15 Mar 2016

  Panelový systém - Next Cube

  Panelový systém - Next Cube je efektývny obklad steny medzi pracovnou doskou a hornými skrinkami. Systém sa dá vyskladať zo skla alebo vysokotlakého laminátu. Na tento obklad je možné zavesiť rôzne praktické príslušenstvo, ktoré dizajnovo oživí vašu kuchyňu.

 • 16 Feb 2016

  Box System

  Nové variabilné vnútorné vybavenie kontajnerov Next 125.

archív