OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Kontaktujte nás: 0903 800677 | studio@spacek.sk

Firma Schuller usporiadala ako každý rok v nemeckom Lohne prezentáciu modelových radov kuchýň na rok 2016. Jednou z najzaujmavejších bola absolutne bezúchytková kuchyňa rady Next125.
Čelné plochy kalené matné sklo, odtieň bronz. Tento materál je veľmi dobre udržiavateľný, bez zanechávania odtlačkov prstov. Sklenené dvierka si treba vyskúšať na dotyk, preto máme v štúdiu vystavenú kuchyňu z tohto materálu. Pracovná plocha a obklady na stene keramika - imítácia travertín. Pri výške sokla iba 5 cm dosiahneme úložný priestor v spodných skrinkách až 87,5 cm.

Aktuality

 • 08 Máj 2016

  Showroom Bora - Nemecko, Raubling

  BORA - praktické a technické informácie zo školenia, showroom plný inšpirácií, praktické a funkčné varenie na BORA spotrebičoch. Neustále sa snažíme o to, aby sme našim zákazníkom vedeli poskytnúť čo najefektivnejšie informácie. 

 • 15 Mar 2016

  Panelový systém - Next Cube

  Panelový systém - Next Cube je efektývny obklad steny medzi pracovnou doskou a hornými skrinkami. Systém sa dá vyskladať zo skla alebo vysokotlakého laminátu. Na tento obklad je možné zavesiť rôzne praktické príslušenstvo, ktoré dizajnovo oživí vašu kuchyňu.

 • 16 Feb 2016

  Box System

  Nové variabilné vnútorné vybavenie kontajnerov Next 125.

archív