OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Kontaktujte nás: 0903 800677 | studio@spacek.sk

Kuchyňa Next 125 NX902 G577 Bronzová metalická, sklo matné

Nová dizajnová rada kuchýň Next125. Čelné plochy - dvierka a čielka sú vyrobené z kaleného skla v novej farbe Bronz matný (možné je aj lesklé prevedenie). Na prvý pohľad viditeľná dizajnová zmena je iba 50mm vysoký sokel, čo umožnilo v podstatnej miere zväčšiť úložný priestor nábytku. Výška spodnej skrinky bez soklu je 875mm. Pracovná doska a obklad na stenu je z materiálu Systemo Ceramika v hrúbke 12mm. Ďalšou novinkou je nový odtieň vnútornej strany korpusov a to vo farbe Čierna láva.

Aktuality

 • 08 Máj 2016

  Showroom Bora - Nemecko, Raubling

  BORA - praktické a technické informácie zo školenia, showroom plný inšpirácií, praktické a funkčné varenie na BORA spotrebičoch. Neustále sa snažíme o to, aby sme našim zákazníkom vedeli poskytnúť čo najefektivnejšie informácie. 

 • 15 Mar 2016

  Panelový systém - Next Cube

  Panelový systém - Next Cube je efektývny obklad steny medzi pracovnou doskou a hornými skrinkami. Systém sa dá vyskladať zo skla alebo vysokotlakého laminátu. Na tento obklad je možné zavesiť rôzne praktické príslušenstvo, ktoré dizajnovo oživí vašu kuchyňu.

 • 16 Feb 2016

  Box System

  Nové variabilné vnútorné vybavenie kontajnerov Next 125.

archív