OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

 BORA Classic 2.0

Prednosti
Extra veľká varná plocha 4/24                     Centrálne ovládanie na odsávači, priamo na varnej ploche zaisťuje dostatok miesta pre varenie v 4 hrncoch s priemerom 24 cm súčasne. Intuitívne ovládanie sControl+                   Jedinečné ovládanie je tak jednoduché ako nikdy predtým: intutívny pohyb ukazovákom hore a dole v zabrúsenom žliabku, alebo priamy dotyk. Všetky dôležité funkcie sú dosiahnuteľné jedným dotykom. Minimálna hlasitosť                                       Vždy zásadne tichý - aj pri vysokých stupňoch výkonu: Základom je optimálne vedenie vzduchu a použitie extrémne tichého ventilátora v oblasti kuchynského soklu. Môžete teda nerušene variť a pritom sa rozprávať.
Minimalistický design                                   Varná doska a odťah sú dokonale plošne zarovnané. Perfektné línie umožňujú nenápadnú a zároveň nanajvýš elegantnú integráciu do každej modernej kuchynskej architektúry. Ovládanie je vo vypnutom stave takmer neviditeľné a počas používania sa omedzuje na inteligentné osvetlenie toho najpodstatnejšieho. Dokonale presná kontrola teploty                 Tepan gril z nerezovej ocele ponúka maximálny výkon, 2 veľké grilovacie zóny a jedinečné, presné ovládanie teploty. Požadovanú teplotu je možné nastaviť priamo, a potom ju na stupeň presne aj udržiavať. Rýchle zahriatie na 250°C za menej než 5 minút šetrí čas aj energiu. Jednoduché čistenie                                     Diely, ktoré sú vystavené pôsobeniu kuchynských výparov, možno jednoducho vybrať cez dobre prístupný, široký prívodný otvor. Čistia sa v umývačke riadu, kde zaberajú len minimum miesta.
Automatické ovládanie odsávača              Výkon odťahu sa reguluje samočinne podľa aktuálnej situácie pri varení. Odpadá preto neustále manuálne zasahovanie. Vy sa tak môžete plne sústrediť na varenie.

Modulárny systém                                         BORA ponúka široký výber varných dosiek od celoplošnej indukcie po wok, alebo tepan gril z nerezovej ocele, ktoré je možné ľubovolne kombinovať s odťahovým systémom. Bez problémov je možná aj kombinácia s jednou, troma, alebo viacerými varnými doskami.

 

 
Produkty
BORA Classic CKA2 - systém pre odťah pár BORA Classic CKFI - indučná flexi varná doska BORA Classic CKI - indukčná varná doska
     
BORA Classic CKIW - indukčný wok BORA Classic CKCH - sklokeramická varná doska 2+1 kruh BORA Classic CKCB - sklokeramická varná doska 2+1 kruh a pekáč
     
BORA Classic CKT - Tepan gril z nerezovej ocele
     

  

Aktuality

 • 23 Sep 2019

  Výstava AREA 30 Lohne 2019

  Prinášame vám novinky z výstavy AREA 30 v Lohne, kde firma Schuller prezentovala najnovšie trendy na rok 2020.

 • 08 Máj 2016

  Showroom Bora - Nemecko, Raubling

  BORA - praktické a technické informácie zo školenia, showroom plný inšpirácií, praktické a funkčné varenie na BORA spotrebičoch. Neustále sa snažíme o to, aby sme našim zákazníkom vedeli poskytnúť čo najefektivnejšie informácie. 

 • 15 Mar 2016

  Panelový systém - Next Cube

  Panelový systém - Next Cube je efektývny obklad steny medzi pracovnou doskou a hornými skrinkami. Systém sa dá vyskladať zo skla alebo vysokotlakého laminátu. Na tento obklad je možné zavesiť rôzne praktické príslušenstvo, ktoré dizajnovo oživí vašu kuchyňu.

archív