OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

V našom kuchynskom štúdiu máme pre vás vystavené a funkčné všetky produkty BORA – Professional 2.0, Classic 2.0 , Basic a Pure 

BORA - ideálny, momentálne jeden z mála spoľahlivých a najúčinnejších odsávačov v kombinácii so sklokeramickou varnou doskou, s indukčnou varnou doskou, s varnou doskou s flexi zónou, s plynovou varnou doskou, s doskou Tepan Yaki a s indukčným Wokom. Výpary a mastnoty sa nedostávajú do ovzdušia a ani na šaty a vlasy osôb. Pri odsávačoch pár BORA nedochádza k veľkému úniku tepla z priestoru ako pri bežných typoch odsávačov. Samozrejme je veľká škála technicky výkonných a spoľahlivých odsávačov, ale odsávače BORA (zakladateľom je Willi Bruckbauer) sa javia ako jedny z najúčinnejších. Nezanedbateľná je aj úspora priestoru - motor môže byť uložený pod skrinkami za soklom, na fasáde  resp. sú možné viaceré riešenia, s ktorými vám radi pomôžeme.

                                                            

BORA Professional 2.0

BORA Classic 2.0 NOVINKA

BORA Pure NOVINKA

BORA Basic

BORA Ecotube

BORA Príslušenstvo

BORA - príncíp

Kuchynské výpary a pachy nenechá BORA vôbec stúpať a odsáva ich rovno tam, kde vznikajú priamo na varnej doske, priamo z hrnca, pekáča, panvice, grilu. Nie sú to žiadne kúzla, ale aplikovaná fyzika, podľa základných princípov náuky o prúdení. Využíva sa k tomu celkom jednoduché priečne prúdenie, ktoré je väčšie ako rýchlosť stúpania kuchynských výparov. Výpary stúpajú rýchlosťou 1 m/s a BORA má odťah 4 m/s.    

                                                            

BORA výhody – 7 argumentov prečo BORA

 • žiadne hrany a rohy vo výške hlavy, o ktoré by ste mohli zavadiť
 • v zornom poli vám neprekáža para a nezarosia sa vám okuliare.
 • výhľad bez obmedzení
 • žiadny ohnutý chrbát
 • čítaj viac ...

        

            

Katalóg BORA

Aktuality

 • 08 Máj 2016

  Showroom Bora - Nemecko, Raubling

  BORA - praktické a technické informácie zo školenia, showroom plný inšpirácií, praktické a funkčné varenie na BORA spotrebičoch. Neustále sa snažíme o to, aby sme našim zákazníkom vedeli poskytnúť čo najefektivnejšie informácie. 

 • 15 Mar 2016

  Panelový systém - Next Cube

  Panelový systém - Next Cube je efektývny obklad steny medzi pracovnou doskou a hornými skrinkami. Systém sa dá vyskladať zo skla alebo vysokotlakého laminátu. Na tento obklad je možné zavesiť rôzne praktické príslušenstvo, ktoré dizajnovo oživí vašu kuchyňu.

 • 16 Feb 2016

  Box System

  Nové variabilné vnútorné vybavenie kontajnerov Next 125.

archív