OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Kontaktujte nás: 0903 800677 | studio@spacek.sk

Next125 NX850 NX800 K119 Lamino

Kuchyňa Schüller z rady next125 v prevedení laminát polárna biela so skrytými úchytkami. Pracovná doska je v prevedení vysokotlaký laminát s ABS hranou v kombinácii imitácie sklo-kov. V pracovnej doske je osadená lišta eubq, v ktorej môžu byť pracovné zásuvky resp. nabíjačka na smartfón. Barová doska v hrúbke 9 cm je masív jaseň s nerezovou podnožou. V pracovnej doske je osadený nerezový drez Blanco prikrytý s bielym kaleným sklom. Osadené spotrebiče Siemens. 

Aktuality

 • 08 Máj 2016

  Showroom Bora - Nemecko, Raubling

  BORA - praktické a technické informácie zo školenia, showroom plný inšpirácií, praktické a funkčné varenie na BORA spotrebičoch. Neustále sa snažíme o to, aby sme našim zákazníkom vedeli poskytnúť čo najefektivnejšie informácie. 

 • 15 Mar 2016

  Panelový systém - Next Cube

  Panelový systém - Next Cube je efektývny obklad steny medzi pracovnou doskou a hornými skrinkami. Systém sa dá vyskladať zo skla alebo vysokotlakého laminátu. Na tento obklad je možné zavesiť rôzne praktické príslušenstvo, ktoré dizajnovo oživí vašu kuchyňu.

 • 16 Feb 2016

  Box System

  Nové variabilné vnútorné vybavenie kontajnerov Next 125.

archív